Buffy přemožitelka upírů

Buffy shoot 0.1

18. listopadu 2010 v 9:25 | Teruška

Zdroj:http://emak.blog.cz/

Angel a Spike

15. listopadu 2010 v 13:35 | Teruška

Stillsky k Buffy

15. listopadu 2010 v 13:33 | Teruška
imagebam.com

Promo 2.série Buffy

13. listopadu 2010 v 10:39 | Teruška

Buffy park :)

12. listopadu 2010 v 11:42 | Teruška

Zdroj:google

Postavy z Buffy (hlavní)

12. listopadu 2010 v 9:38 | Teruška

Buffy Summers

buffyBuffy je Přemožitelka, další z řady dívek vyvolených osudem, aby bojovaly proti silám zla. Tato funkce jí dává extrémní sílu, výdrž, obratnost, intuici, uzdravovací schopnost a částečně také dar předpovídat budoucnost, kterou vídá ve snech. Než přišla do Sunnydale, žila v Los Angeles a patřila mezi v kolektivu oblíbená normální děvčata. Pak se s ní spojil tajemný muž jménem Merrick, který ji prozradil, že je vyvolenou přemožitelkou upírů. Své poslání brala zprvu skepticky. Později se strhl boj se silami temnot, při kterém Merrick zemřel a Buffy podpálila školní tělocvičnu. Byla vyhozena, její rodiče se rozvedli a matka Joyce se rozhodla, že bude lepší, když se odstěhují. V městečku Sunnydale ale vše začíná znovu - školní knihovník Giles oznámí Buffy, že je jejím novým Pozorovatelem. Dívka je sice pevně rozhodnuta, že s potíráním zla skončila, když však dojde k vraždě, kterou prokazatelně způsobil upír, jednoduše nemůže dopustit, aby zemřel ještě někdo další.

willowWillow je nejlepší kamarádkou Xandera, do kterého je od svých pěti let tajně zamilovaná. Není příliš oblíbená, vlastně je pravým opakem Buffy. Přesto se s ní hned po příchodu na Sunnydaleskou střední spřátelí. Je bystrá a chytrá, rozumí počítačům a kdekterá encyklopedie jí není cizí. Díky Buffy si nejen začne více důvěřovat, ale také objeví zájem o magii, čímž partě rovněž často vypomůže. S Xanderem a Buffy tvoří nerozlučný přátelský trojlístek.
xanderOdmalička žije v Sunnydale a je nejlepším kamarádem spolužačky Willow. O jeho rodině se toho moc neví, jen že se rodiče často hádají. Xander se ale nikdy nenechal rodinnými vztahy zlomit a naučil se všechno řešit s nadhledem a humorem. Ve škole rozhodně nepatří mezi premianty, a proto jej Willow doučuje. V knihovně jednoho dne vyslechne podivný rozhovor mezi Buffy a Gilesem o dívčině poslání. A zanedlouho přijde o kamaráda, ze kterého se stane upír… V nouzi Buffy nejednou pomůže, čímž si vyslouží místo nejen v jejím týmu, ale i v kruhu jejích nejlepších přátel.

Rupert Giles
rupert-gilesNarodil se v Anglii do rodiny Pozorovatelů, kterými byli už jeho otec a babička. Po vystudování školy pro Pozorovatele začal pracovat jako kurátor v muzeu, a když mu Rada Pozorovatelů přidělila Buffy, odstěhoval se do Sunnydale. Tam si našel práci školního knihovníka, která mu slouží jako krytí jeho skutečného poslání. Buffy ho zpočátku měla v úmyslu ignorovat, ale brzy se z nich stal tým. Jeho vztah k ní se postupem času změní v takřka otcovský. Giles je sečtělý a velmi inteligentní, ovládá několik lidských i nadpřirozených jazyků, a je-li to nezbytné, pomůže i v boji.
Angel / Angelus
angel_bUpír s pověstí nejkrutějšího zabijáka v historii. Je prokletý cikány, kteří mu vrátili duši, aby trpěl za hříchy, jež jako krvelačný netvor spáchal. Na cestě za svým vykoupením potká Buffy a rozhodne se jí pomáhat. Zamilují se do sebe a jejich vztah se vyvíjí i poté, co Buffy zjistí, kým Angel ve skutečnosti je.

zdroj:http://buffy.whedon.cz/

Stránky pro fanoušky Buffy

12. listopadu 2010 v 9:06 | Teruška

Určo se koukněte,stojí za to !

Buffy on-line

12. listopadu 2010 v 9:03 | TeruškaBuffy půjde do kin !

12. listopadu 2010 v 8:58 | Teruška
Za všechno může Twilight a jeho pokračování. Teenageři a upíři jsou prostě v poslední době v módě a každý soudný producent v téhle kombinaci musí cítit velké peníze. Skoro se tedy ani nelze divit, že se producenti původní filmové Buffy, přemožitelky upírů rozhodli vrátit ji na plátna kin. Problém ovšem je, že po první filmové Buffy z roku 1992, se celých sedm let vysílal v televizi i seriál. Seriál, který má už dnes zcela kultovní status. Seriál, za kterým stojí miliony fanoušků. Seriál, který když skončil v televizi, pak dějově pokračoval alespoň na stránkách komiksové série a ta se velmi záhy stala bestsellerem. Bohužel, pro fanoušky seriálu máme špatnou zprávu. Nová filmová Buffy ho bude zcela ignorovat. Ani to není všechno. Nebude se na ní podílet ani tvůrce Buffy, přemožitelky upírů - Joss Whedon.

Nová filmová Buffy má být totiž remake. Producenti se nebojí novou filmovou Buffy přirovnávat k novému Star Treku, ale v tomto srovnávání maličko zapomínají, že nový Star Trek má sice jiné obsazení, ale pořád stejné postavy jako v seriálu. Remake Buffy, přemožitelky upírů nebude mít žádné postavy ze seriálu, ve filmu se neobjeví nikdo ani z původního snímku, ani ze seriálu. Půjde o zcela nový začátek, podle producentů bude film "temnější", bude mít větší rozpočet a jak doufají, stane se z nové Buffy nová úspěšná filmová série. Něco jako Batman, Piráti z Karibiku a podobně. Ano, teď je na čase se producentům vysmát.

Jinak se prý spolupráci s Jossem Whedonem nebrání, otázkou ovšem je, zda by do projektu chtěl vstoupit, kdyby se zcela ignorovalo, na čem sedm let pro televizi pracoval. Producenti nyní hledají vhodné scenáristy pro projekt a vymýšlí různé náměty.

Zdroj: www.fdb.cz

Buffy přemožitelka upírů

12. listopadu 2010 v 8:57 | Teruška

A o čem že to vůbec celé je?. Buffy Summersová je 16 letá dívka, která chce žít normální život. Je pro ni ale nepříjemným faktem, že není prostě jen teenager, ale je také vyvolená. Vyvolená pro boj s upíry, který jako jediná na světě může vyhrát. Poté, co zapálila školu v LA, přestěhovala se s matkou do Sunnydale, kteréžto místo je známé také jako Brána pekla, což někdy způsobuje až nepříjemně vysokou koncentraci potíží. Má zde nové přátele, Alexe a Willow, stejně tak jako nového pozorovatele, knihovníka Gilese.

buffy Pictures, Images and Photos
 
 

Reklama