Sdělení

Otázka pro všechny:Co ty a FB?

5. prosince 2010 v 19:54 | Teruška
Ahojky,
tak po úspěchu na první diskuzi ,na téma bárbinky (klidně připoj koment), a máme tu otázku druhou.

Co ty a FB?Někým milován,někým nenáviděn,denně u něho trávíme hodiny,píšeme do statusů největší kraviny,a přidáváme fotky ze soukromí...

Co si o něm myslíš?Byl to dobrý tah,nebo by nám bez FB bylo líp?

Klikačka Julliet

18. listopadu 2010 v 7:36 | Teruška

2.Affíčko

18. listopadu 2010 v 7:34 | Teruška
Ahojky,takže mám druhé affíčko!Je to Retrotown Julliet,a bude mít takovouhle klikačku :

dd

Klikačka Donutka

13. listopadu 2010 v 9:55 | Teruška

Affíčko-Donutek

13. listopadu 2010 v 9:52 | Teruška
ff

Na co se dívají děti?

12. listopadu 2010 v 11:49 | Teruška

Hannah Montana

Miley Stewart (Miley Cyrus) je obyčejná dívka žijící v Los Angeles. Má otravného bratra, dva nejlepší kamarády, Olivera (Mitchel Musso) a Lilly (Emily Osment). Stejně ale je na ní něco jiného - jakmile ji nikdo nevidí, nasadí si blonďatou paruku a je z ní populární zpěvačka Hannah Montana. Pro děti úžasné, pro nás maminky je jediné plus pohledný tatínek Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus. :)
USA, komedie, rodinný
Sledujte každý den na Disney Channel

Na hlavní casting do seriálu Hannah Montana přišla jak Miley Cyrus, tak Taylor Momsen, nyní zářící hvězda seriálu Gossip Girl. Nakonec si tedy vybrali Miley, a jelikož jí byli tak nadšeni, hlavní jméno hrdinky Zoe změnili na Miley.ImageShack, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

Kouzelníci z Waverly

Alex (Selena Gomez) je kouzelnice, stejně tak jako její dva bratři: Justin (David Henrie) a Max (Jake Austin). To samozřejmě přináší spoustu vtipných situací, zvláště když brzy bude kouzelnický souboj a to znamená, že pouze jeden z nich se stane rodinným kouzelníkem a jeho moc mu zůstane.
USA, komedie, rodinný
Sledujte každý den na Disney Channel

V jedné epizodě se také objevil Dwayne Johnson (Král Škorpion a Mumie se vrací).


H2O stačí přidat vodu

Emma (Claire Holt), Cleo (Phoebe Tonkin) a Rikki (Cariba Heine) mají jedno velké tajemství: jakmile se jejich kůže dotkne vody, promění se v mořské bájné bytosti mořské panny. V každé sérii řeší nějakou novou záhadu týkající se právě vody.
Austrálie, rodinný
Sledujte na Disney Channel

Ve třetí sérii se k Cleo a Rikki přidá nová mořská panna - Bella (Indiana Evans).


http://jetix.kx.cz/images/h2o.jpg

Sladký život Zacka a Codyho

Zac a Cody (Cole a Dylan Sprouse) jsou dvojčata, která žijí v hotelu Tipton. Jde vskutku o velmi vtipnou podívanou, která se ale bohužel velmi brzy okouká.
USA, rodinný
Sledujte o víkendech na Disney Channel

Seriálová Maddie se tak líbila producentům Disney, že ji obsadili jako potvoru Sharpay do populárního filmu High School Musical.Sonny ve velkém městě

Sonny (Demi Lovato) byla vybrána jako nová herečka seriálu Náhody, která má samozřejmě velkou sledovanost a ze Sonny se stala hvězda. I tady se řeší spousta "problémů", např. nafoukaný Chad (Sterling Knight) ze seriálu MacKenzieho vodopády.
USA, komedie, rodinný
Sledujte o víkendech na Disney Channel

Demi Lovato je castingová herečka, už jako malá se seznámila se Selenou Gomez na castingu k seriálu Barney & friends. Proslavila se ve filmu Camp Rock.


http://2.bp.blogspot.com/_iILjgmqTIhE/SkZvOD39DkI/AAAAAAAAAAU/7iZiua5qbCc/s320/Various_Artist_-_Sonny_With_A_Chance_Soundtrack_(FanMade_Album_Cover)_Made_by_Zach.png

Gossip Girl

"Sex ve městě pro teenagery"
Seriál, natočený opravdu jen málo podle knižní předlohy Cecily von Ziegesarové, popisuje životy šesti hlavních lidí, kteří žijí v New Yorku. Jejich životy sleduje velmi záhadná dívka, která si říká Super Drbna (Gossip Girl) a píše o nich blog. Jak se říká - ani bohatí to nemají snadné.
USA, drama
Nevhodné do 12 let
Prima COOL

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:i-kQbBLpQg7KYM:http://eserialy.com/wp-content/uploads/2009/12/gossip-girl1.jpg&t=1
Zdroj:

Klik

12. listopadu 2010 v 8:24 | Teruška

Klikačka

12. listopadu 2010 v 8:21 | Teruška
ff
 
 

Reklama