Super knížky

Š jako Šarlota

28. prosince 2012 v 8:03 | DeeNie
Šarlotě Šimonové, studentce druhého ročníku jedné soukromé střední školy, připadá její dosavadní život nudný a prázdný, bez vzrušení a lásky. Vše se změní začátkem října, kdy se Šarlota přihlásí do tanečního kurzu. Události dostávají spád především díky tomu, že do tanečních chodí kromě pro Šarlotu nezajímavých stejně starých puberťáků také několik frajerů nad dvacet. Například Alan s červeným bourákem...
A Šarlota má velkou šanci své šťastnější kamarádky v zážitcích dohonit i předhonit!
Příběh o tom, co musí Šarlota prožít, aby poznala, co je pravá láska a co jen poblouznění, a o spoustě dalších věcí.

Hostitel

23. listopadu 2011 v 8:00 | DeeNie
Obálka titulu Hostitel


Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.

Lexikony půvabu

3. února 2011 v 8:21 | Teruška
Tyhle dvě knížky ti poradí,jak správně pečovat o pleť,vlasy,jak se líčit,jak sladit barvy,jaký zvolit účes.Nemusíš je přečíst celé,stačí,když je prolistneš :) .Určo doporučuju :)

Svět podle Alex

13. listopadu 2010 v 14:25 | Teruška
O čem to je:Patnáctiletá Alex  je bláznivě zamilovaná do kluka jménem Kevin.Ten o Alex ale nejeví zájem,a navíc už s někým chodí.O tom,a o mnohem více si píše Alex deník.
Hodnotím:7 body
Autor:Kathryn Lambová

My děti ze stanice ZOO

12. listopadu 2010 v 12:15 | Teruška

 
 

Reklama