Twilight

Robsten rozchod

12. prosince 2011 v 10:15 | DeeNie

Tenhle rozchod byl nečekaný a pro milovníky Stmívací ságy nepřekonatelný. Rožešli se totiž Robert Pattinson a Kristen Stewart. Po tom co si před kamerou prubnuli svatbu, si ji prý chtěl Robert střihnout i v civilu, ale Kristen ho odmítla. navíc se chtěla usadit v Los Angeles, ale Rob chtěl zůstat ve své milované Anglii.....Rob ale dlouho netruchlil a už si prý našel hezkou náhradu.

zdroj:jenproholky.cz

BD scany

2. dubna 2011 v 11:34 | DeeNie
Absolutně žhavé fotky (tedy spíše screeny) z BD, kvalita příšerná, ale myslím, že to nám vůbec neubírá na radosti :)

Panenky New Moon

9. března 2011 v 15:16 | DeeNie

Restaurace podle Kristen Stewart

2. února 2011 v 10:10 | Teruška

Twilight cafe v Japonsku

2. prosince 2010 v 7:14 | Teruška

Co uvidíme v BD

18. listopadu 2010 v 7:42 | Teruška
Bella porodí a zemře. Jacob je zklamaný a smutný a proto odejde. Vrátí se však,aby zabil tu vraždící věc,která zabila Bellu. Poté se zahledí do jejích očí (Renesmeiných). Skrz jeho oči vidíme - jsou jí dva roky,čtyři roky,devět let,je teenager,žena a on se zamiluje. Nezní to tak špatně. Zní to náhodou docela dobře. Což je zlepšení oproti Stephenie Meyer.

Edward je nešťastný,protože Bella umřela. Náhle slyší Jacobovy myšlenky,neudrží se a z Jacoba málem vymlátí život. Jacob není schopný se bránit.

Bella zemře jako člověk. Na konci filmu můžeme cítit její trápení a "oheň",který ji spaluje,náhle otevře oči,červené oči. Následují závěrečné titulky na jejíchž konci je záběr na Ara,který se dozvídá o Bellině proměně - "Chci ji." Konec.

Prezentačka k Breaking Dawn

15. listopadu 2010 v 9:43 | Teruška

Sice je to šest minut a něco,ale stojí za to :) napište jak se vám líbila,páč mě moc :)

Animace Twilight

15. listopadu 2010 v 9:21 | Teruška
Zdroj:http://svetplnykouzel.blog.cz/

Twilight panenky 2.

13. listopadu 2010 v 14:11 | Teruška

NM a Eclipse sladkosti

13. listopadu 2010 v 11:00 | TeruškaZ Britského tesca :D no teda já nevím jak vy, ale já už jsem nálet na Český TESCO udělala a ačkoli jsou u nás (ani se nedivím) pozadu, tak jsem si tam koupila asi milion věcí s New Moonem! :)

Zatměňské přívěšky s bonbóny


New Moonské čokolády


Adventní kalendář :)


Zdroj:http://twilight-saga-lol.blog.cz/


Bella,Rosaline a Alice jako panenky

12. listopadu 2010 v 11:40 | Teruška

Edward v Simpsonech

12. listopadu 2010 v 11:39 | Teruška
Daniel Radcliffe (Harry Potter) namluví Edwarda coby Edmunda, který se objeví v epizodě s názvem 'Treehouse of horror'. V této epizodě bude mít Edmond oči jenom pro Lízu. A co je ještě zajímavější, Edmundův otec je hrabě Drákula!

Edward a Bella kreslení

12. listopadu 2010 v 11:37 | Teruška

Zajímavosti z Twilight

12. listopadu 2010 v 10:25 | Teruška
 1. Meyerová vyrůstala stejně jako Bella ve městě Phoenix v Arizoně.
  Stephanie Meyer, autorka ságy, byla údajně ve Phoenixu stejně jako Bella nezajímavá pro kluky. Ti si ji začali všímat, až když se dostala na vysokou.
 2. Stephanie dala svojí 1. knize název "Twilight" až potom, co se většina děje odehrávala ve věčně zamračeném městečku Forks.
 3. Nápad napsat Twilight se zrodil ve snu, který Stephanie zažila 2. června 2003.
 4. Robert Pattison rád zpívá a má vlastní rockovou kapelu - pár z jeho skladeb se nachází i na soundtracku k Twilight.
 5. Více než 5 tisíc kluků a mužů se ucházelo o roli Edwarda. Několik fanoušků seriálu Smallvile dokonce bojovalo za to, aby si hlavní roli zahrál Tom Welling.
 6. Asi stovka oddaných fanoušků navštěvuje denně městečko Forks, kde restaurace Sully's Drive-In, která nabízí Bella Burger, ke kterému obdrží každý zákazník umělé upíři zuby.
 7. Autorka zveřejnila na svých oficiálních stránkách seznam interpretů, které poslouchala během psaní ságy. Objevují se mezi nimi taková jména jako Coldplay, Dido, Green Day a Linkin Park.
 8. Kristen Stewart bylo během natáčení filmu jen 17 let.
 9. Meyerová začala psát i knihu Twilight z Edwardovho pohledu, ale zradil ji blízký zdroj, který zveřejnil část z napsaných materiálů na internetu! Stephanie proto dočasně přestala pracovat na tomto díle a všechny vytvořené kapitoly umístila na svůj web (dají se najít na internetu i v češtině)
Zdroj:http://a-lavigne.blog.cz
 
 

Reklama